چند معیار سنجش میزان موفقیت در سئو

 چند معیار سنجش میزان موفقیت در سئو


 

 چند معیار سنجش میزان موفقیت در سئو

 

 طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت حرفه ای برای وب مستر چیزی مهم تر از عملکرد سئو و سنجش میزان موفقیت در سئو مهم نیست. اما باید معیارهای سنجش میزان موفقیت در سئو به طور کامل سنجیده شود. چگونه می توان میزان موفقیت سئو و نوع عملکرد سئو را سنجید؟

شرکت طراحی سایت کاپ در این مقاله معیارهایی برای سنجش میزان موفقیت در سئو را معرفی می کند.رتبه بندی در سئو

موفقیت در سئو اولین موردی است که برای میزان سنجش موفقیت در سدو مورد توجه قرار می گیرد. الگوریتم های رتبه بندی همیشه دارای نوسان هستند و رقبای شما ممکن است یک روز رتبه خوبی داشته باشند و یک روز بعد رتبه خود را از دست دهند.

سعی کنید کلمات کلیدی را دسته بندی کنید و زمانی طولانی را به آن اختصاص دهید. کلمات کلیدی که انتخاب می کنید را تغییر دهید. سعی کنید کلمات کلیدی با رقابت پذیری بالا را انتخاب کنید.

 

تعامل و همکاری با مشتری

تعامل با مشتری به چه معناست؟ وارد شدن کاربر به سایت، خرید کالایی از سایت، پر کردن فرم خرید و یا ثبت نام برای وارد شدن به سایت و مواردی از این قبیل راه های تعامل با مشتری می باشد. این معیارها متفاوت است اما نکته مهم این است که این فاکتور عنصر اندازه گیری میزان موفقیت در سئو است.

 

ترافیک بالا در سئو

باید روند و میزان تراقیکی که به سایت شما از منابع سئو هدایت شده را در نظر بگیرید. تافیک سئو یکی از معیارهای مهم برای سنجش میزان موفقیت در سئو است پس از آن غافل نشوید. ترافیک سئو را می توانید در قسمت های زیر بررسی کنید:

صفحات مربوط به اطلاعات یا محصولات

صفحات مربوط به وبلاگ ها یا اخبار سایت

صفحات اصلی

صفحات دسته بندی

 

بیشتر بدانید: چگونه می توانیم در صفحه اول گوگل دیده شویم | سئو | طراحی سایت کاپ

 

 

لینک ها و دامنه های ارجاع شده

در حالی که فاکتورهای داخل سایت مهم هستند اما هنوز جستجوگرها اهمیت زیادی به لینک ها می دهند که یکی از عوامل مهم در سئو است. بین دو صفحه مشابه در سایت، صفحه ای که بک لینک بیشتر با دامنه هایی با کیفیت داشته باشد برنده خواهد بود.

در واقع وابستگی عمیقی بین رتبه بندی سایت و بک لینک ها وجود دارد.

 

نتیجه گیری

در واقع سئو بسیار پیچیده است و اندازه گیری این که سئو ما به چه میزان موفق بوده است و به چه مواردی برای تکامل نیاز دارد نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد. شما باید چندین معیار را با هم در نظر بگیرید و از بک لینک ها و انواع رتبه بندی ها و سرعت سایت و... استفاده کنید که این هم نیاز به زمان و تخصص کافی دارد که شرکت طراحی سایت کاپ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.