آنچه درطراحی سایت باید بدانید

 آنچه درطراحی سایت باید بدانید


آنچه درطراحی سایت باید بدانید

 طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت ریسپانسیو طراحی سایت تهران طراحی سایت حرفه ای قبل از اینکه بخواهیم سایتی طراحی کنیم باید به مواردی فکر کنیم و لحظاتی را به این مسئله اختصاص دهیم که در مسیر طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد. این تفکر موجب شده است تا شرکت طراحی سایت کاپ بصورت برنامه ریزی شده و با رعایت نکات مهم در طراحی سایت و مطابق با خواسته های مشتریان کار خود را آغاز کرده و به مشتریان این اطمینان را می دهد تا سایتی مناسب و بر اساس نیازهای آنان طراحی کند.

اگر شما مدیر یک سایت هستید باید علاوه بر مطالب و محتوایی که در سایت قرار می دهید نکات دیگری که برای طراحی سایت قوی و استاندارد لازم است رعایت کنید.


 انتخاب دامنه ای مناسب

شما باید یک دامنه مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید. دامنه آدرس اینترنتی سایت شما می باشد. اگر شما برای کسب و کار خود سایتی ایجاد میکنید باید نام دامنه انتخابی شما متناسب و نزدیک با کسب و کار شما باشد تا کاربر با دیدن دامنه شما، با خدمات شما آشنا شود.

 محتوای وب سایت

به محتوایی که برای سایت خود ایجاد می کنید اهمیت دهید. اگر طراحی سایت شما زیبا و جذاب است اما مطالب مفیدی ندارد باعث می شود که کاربر به محض ورود، خارج شود و درصد بازدید پایین آید. پس بهتر است از مطالب مفید استفاده کنید تا درصد فرار از سایت پایین آید.

 سرعت بارگذاری

سرعت بارگذاری صفحه بسیار مهم است. مطالعات نشان داده است که سرعت بارگذاری صفحه شما عامل مفیدی در رنکینگ وب سایت شما دارد. پس تا می توانید سایتتان را سبک طراحی کنید تا کاربرانی که سرعت اینترنت ضعیفی دارند بتوانند از سایت شما دیدن کنند.

 امکان جستجو در سایت

در سایت خود از قابلیت سرچ استفاده کنید تا کاربر به طور مستقیم به هدفی که می خواهد برسد.

 سئو سایت

سئو سات عامل مهمی برای بالا بردن رنکینگ وب سایت شماست. کم هزینه ترین راه برای بالا بردن رنکینگ سایت، استفاده از کلیک ارگانیک است. کلیک ارگانیک یعنی رسیدن به سایت شما توسط جستجو مستقیم کلمات کلیدی در گوگل. با رعایت این چند مورد شما یک طراحی سایت اختصاصی و استاندارد خواهید داشت.

 

 به چه اندازه می توانید وقتتان را به وب سایتتان اختصاص دهید؟

تا جایی که می توانید برای سایت خود وقت بگذارید. این کار رابطه مستقیمی با موفقیت سایت شما دارد. زمانی که طراحی سایت شما به پایان رسید وقت آن رسیده که به عنوان مشتری به سایت خود سر بزنید و از امکانات سایت مطلع شوید و این سوال را از خود بپرسید که اگر به عنوان مشتری وارد سایت می شدم از محتوا، ظاهر و سرعت سایت راضی بودم یا خیر.

سعی کنید هر روز به سایت خود سر بزنید و مطالب جدیدی را به سایت اضافه کنید و به سوالات کاربران پاسخ دهید.