کاربرد هوش مصنوعی در طراحی سایت

کاربرد هوش مصنوعی در طراحی سایت


کاربرد هوش مصنوعی در طراحی سایت

 

طراحی سایت حرفه ای طراحی وب سایت طراحی سایت خبری اینترنت نسبت به روزهای آغازین پیشرفت زیادی کرده است. اوایل سرعت اینترنت بسیار پایین بود و وب سایت ها دارای صفحات ساده ای بودند. اما امروزه اینترنت به راحتی در گوشی های موبایل نیز در دسترس است.

قبلا طراحی سایت کار آسانی نبود و شما مجبور بودید علاوه بر داشتن ایده از فناوری های طراحی سایت کمک بگیرید و کار بسیار سختی پیش رو داشتید. اما پس از مدتی سیستم های مدیریت محتوا پیشرفت زیادی کردند و از تکنولوژی کشیدن و انداختن استفاده کردند. از آخرین فناوری هایی که در حال پیشرفت است هوش مصنوعی است.

 

هوش مصنوعی به چه معناست؟

هوش مصنوعی تکنولوژی است که قادر است با دریافت اطلاعات تصمیم هوشمندانه ای بگیرد. هوش مصنوعی برای اهدافی مثل حل مسئله، استدلال، برنامه ریزی برای یادگیری ماشین، پردازش، ادراک، هوش اجتماعی و هوش عمومی ترکیب شده است.

زمانی که از هوش مصنوعی صحبت می شود بیشتر به یاد تکنولوژی هایی مانند ماشین بدون راننده خواهیم افتاد.

 

سایت هایی که از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده می کنند

بعضی از وب سایت ها برای ایجاد تجربه کاربری بهتر از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده می کنند. در اینجا به وب سایت هایی که از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده می کنند اشاره می کنیم:

Firedrop

یکی از وب سایت های طراحی سایت است که از تکنولوژی هوش مصنوعی به نام Sacha استفاده می کند. برای این کار فقط باید با آن چت کنید و وب سایت بر اساس نیازهای شما طراحی شود.

Grid

این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد تا با چند کلیک ساده به سرعت وب سایت مورد نظرشان را طراحی کنند. برای این کار فقط باید چند گزینه را انتخاب کنید و به چند سوال پاسخ دهید و عکس ها را آپلود کنید.

ADI Wix

این وب سایت از جمله وب سایت هایی است که نیاز به معرفی ندارد. این وب سایت ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد که به صورت کشیدن و انداختن یک وب سایت را طراحی کنید. این امکانات به کاربران کمک می کند تا وب سایت را سریع تر، آسان تر و با توجه به میل خودشان ایجاد کنند.

 

شرکت هایی که از هوش مصنوعی استفاده می کنند:

گوگل

آمازون

Facebook

Apple