چک لیست های جذاب سئو 2018

چک لیست های جذاب سئو 2018


چک لیست های جذاب سئو 2018


طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت فروشگاهی طراحی وب سایت یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین کارها راه اندازی و طراحی سایت است که بعد از هفته ها تلاش، کدنویسی و طراحی، سایتی را به نقطه شروع زندگی اش می رسانیم. این دقیقا همان لحظه ای است که همه می توانند فرزند نوپایمان را ببینند.

چک لیست های سئو و بهینه سازی لیستی از فاکتورهایی است که در طراحی سایت تأثیرگذار است. گروه طراحی سایت کاپ در این مقاله به بیان چک لیست هایی جذاب در سئو و اثرگذاری آن بر رنکینگ سایت خواهد پرداخت.


لینک دهی در سایت 

لینک دهی یک عامل بسیار مهم در افزایش رنکینگ طراحی وب سایت شما می باشد. تکرار لینک ها و مرتبط نمودن آن صفحات به واسطه لینک هایی که دربرگیرنده کلمات کلیدی سایت است مؤثر می باشد. تمام محتوا و لینک های تولید شده در صفحات طراحی سایت شما باید در حول کلمات کلیدی صورت گیرند.

یک عنوان جذاب ایجاد کنید

در طراحی سایت از متا تگ های عنوان توضیحات متا برای تمام صفحات سایت استفاده نمایید. گوگل تا حد قابل ملاحظه ای از تگ های متا استفاده می کند. بضی اوقات نیز اصلا به متا تگ توجهی نمی شود اما واقعیت این است که درصد زمانی که از متا تگ استفاده می شود بسیار بیشتر از زمانی است که نادیده گرفته می شود. در رابطه با استفاده از عنوان، این احتمال از متا تگ هم بیشتر می شود.

مطالب دیگر در ارتباط با چند نکته مهم در تولید محتوای وب سایت را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

سایت را از نظر سرعت و زیبایی بهبود بخشید

 بهتر است از لحاظ بصری، یا از لحاظ رابط کاربر و از دید کاربر عالی باشید و طراحی وب سایت را به گونه ای ایجاد کنید که کاربران سایت بتوانند راحت و با استفاده از تمام دستگاه ها وب سایت شما را مشاهده کنند.

تجزیه و تحلیل هدفمند

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، متا تگ ها، متون دیداری و کدهای لازم برای تعیین این که چگونه می توانیم جایگاه مناسب شما را در موتورهای جستجو بیابیم با سئو و بهینه سازی سایت بهتر می شود. به عنوان مثال اینکه، شما چه کدهایی در هر صفحه نسبت به متون دارید.

بررس کلمات کلیدی محتوا و ارائه رتبه بندی در موتورهای جستجو در خصوص سایت های رقابتی در جهت تعیین استراتژی تعیین موقعیت موتورهای جستجو. برای شروع این پروسه، یکی از پنج نتایج برتر گوگل را انتخاب کنید و در صورت لزوم آن ها را بسط دهید.

بررسی و اندازه گیری میزان موفقیت

نتایج تغییرات را بررسی کنید و هرگونه تغییرات ایجاد شده را در صفحه اکسل یا هر جای دیگری محفوظ نگه دارید.برای سئو و بهینه سازی سایت باید یک برنامه دقیق داشته باشید و به بررسی ادامه دهید و از روی فیدبک های دریافتی فعالیت خود را بهبود بخشید.

بازبینی و اصلاح محتوای وب سایت برای بهبود و رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو، بسیار لازم می باشد. همچنین باید استراتژی لینک ها را مرور کنید و مطمئن شوید که لینک های داخلی و خارجی متناسب با نوع کسب و کار شما هستند.