طراحی سایت استارت آپ ها

طراحی سایت استارت آپ ها


طراحی سایت استارت آپ ها

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی اپلیکیشن موبایل در دنیای امروز اگر کسب و کاری دارید ولی هنوز برای کسب و کارتان سایتی طراحی نکردید پس بدون شک کسب و کارتان را از دست خواهید داد. زمان کسب و کار محلی دیگر گذشته و اگر بخواهید باز هم از روش های کسب و کار محلی استفاده کنید مطمئن باشید که زمان خارج شدن از تجارت شما نزدیک است.

زمانی که ما روزانه در فضای اینترنت با انواع سایت ها و اپلیکیشن ها نیازهای خود را تأمین می کنیم خیلی از شرکت ها اپلیکیشن و وب سایت مخصوص به خود را با یک ایده ساده شروع می کنند و به سرعت به موفقیت خواهند رسید. به این شرکت ها در دنیای تجارت "استارت آپ" می گویند.
 ظاهر طراحی سایت استارت آپ

ظاهر سایت یکی از بخش های مهم در هر سایتی است. ظاهر زیبا و مناسب به مشتریان و کاربران کمک می کند تا در نگاه اول به کسب و کار شما ذهنیت متفاوتی داشته باشند. یک طراحی خلاقانه باعث می شود کسب و کار شما در تک تک بخش ها متفاوت دیده شود.

 

امکانات طراحی سایت استارت آپ ها

نوتیفیکیشن برای سایت ها

فرم ارتباط با ما

ارسال مطالب

معرفی و فروش محصولات

و ...

ارائه محتوای مناسب در طراحی سایت استارت آپ

بیشتر استارت آپ ها تنها به دنبال یک طراحی جذاب برای وب سایت خود هستند و به محتوا اهمیت چندانی نمی دهند. محتواها باید خلاصه و مفید باشند، اما یک کاربر وقتی وارد سایت شما شد باید از جه طریقی در مورد استارت آپ شما کسب اطلاع کند؟

محتوای وب سایت باید استارت آپ شما را به خوبی معرفی کند و به درستی پاسخگوی سوالات کاربران باشد زیرا محتوای وب سایت شما می تواند کاربران را به مشتریان بالقوه تبدیل کند.

 

لینک به صفحات اجتماعی

بسیاری از سایت ها لینک صفحات اجتماعی خود را در بخش تماس با ما قرار می دهند اما ما بهرشما پیشنهاد می کنیم که لینک شبکه های اجتماعی را مدام در برابر چشم کاربران قرار دهید. بسیاری از کاربران معمولا شبکه های اجتماعی را به وب سایت ها ترجیح می دهند. شما می توانید از طریق لینک به شبکه های اجتماعی به کاربران کمک کنید تا استارت آپ شما را در هر جایی که راحت هستند دنبال کنند.