جدیدترین تکنیک های سئو و بهینه سازی در سایت کاپ

جدیدترین تکنیک های سئو و بهینه سازی در سایت کاپ


 

جدیدترین تکنیک های سئو و بهینه سازی در سایت کاپ

پس از پایان مرحله طراحی سایت باید کم کم شروع به کارهای سئو و بهینه سازی سایت کرد. مراحل سئو و بهینه سازی سایت یک فرآیند زمان بر می باشد و مزیت خوبی که دارد این است که نیاز به هزینه بالایی ندارد و با کمترین هزینه می توان ترافیک سایت خود را  افزایش دهید و رتبه خوبی در گوگل کسب کنید. در کل می توان گفت در فرآیند سئو هزینه زیادی استفاده نمی شود اما لازمه کار داشتن تجربه می باشد.

ما در اینجا تکنیک هایی به شما معرفی خواهیم کرد که هزینه ایی نخواهد داشت، بسیار آسان می باشند و باعث افزایش رنک و جذب مخاطبان بیشتر می شود. در پایین به این موارد اشاره می کنیم:

 

ایجاد محتوای جدید و با کیفیت:

یک محتوای با کیفیت باید عاری از هرگونه غلط املایی و برای کاربران قابل فهم باشد. با افزایش تعداد سایت ها و و وجود رقبا در زمینه طراحی سایت، ایجاد محتوای جدید و با کیفیت از ارزش بالایی برخوردار است و یک امتیاز مثبت به شمار می رود که باعث متمایز بودن سایت شما با سایت های رقیب می باشد.

 

اشتراک گذاری محتوای سایت با سایت ها وبلا گ های دیگر:

پس از اینکه محتوا و متن جدیدی برای سایتتان خلق کردید می توانید آن را با سایت ها و وبلاگ های دیگر به اشتراک بگذارید. استفاده از پست مهمان از جمله کارهایی است که تأثیر زیادی در سئو سایت شما دارد. منظور از پست مهمان لینک هایی است که از طریق پست به سایت شما داده می شود. برای لینک دادن به یک سایت ابتدا باید با سایت ها و وبلاگ های دیگر آشنا شوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید سپس با مطالب و محتوای سایتشان آشنا شوید. همچنین می توانید محتوای سایت خود را در انجمن های گفتگو مربوط به حرفه خودتان نشر دهید که این کار باعث می شود شما در صنعت خودتان شناخته شوید و ایده های جدیدی برای ایجاد محتوا در ذهن شما خلق شود.

 

شناسایی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب:

انتخاب کلمات کلیدی مناسب در هر وب سایتی مهم است و اهمیت زیادی در زمینه سئو خواهد داشت. بهتر است در انتخاب کلمات کلیدی فقط از چند کلید واژه که بر سر آنها رقابت شدیدی صورت نمی گیرد استفاده کرد.

 

به اشتراک گذاری محتوای سایت در شبکه های اجتماعی:

ایجاد محتوا و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا ترافیک سایتتان به طور چشمگیری افزایش یابد و وب سایت شما اعتبار و برند خود را حفظ خواهد کرد.


استفاده از هدینگ های مناسب در عنوان سایت:

استفاده درست از هدینگ ها در سایت از ضرورت بالایی برخوردار است و بهتر است از H1 برای عنوان محتوای ایجاد شده در سایت استفاده شود. استفاده مجدد از H1 در تیترهای بعدی در داخل محتوای توصیه نمی شود.

 

   

 

گروه طراحی سایت کاپ