آموزش طراحی سایت واکنش گرا | ریسپانسیو

آموزش طراحی سایت واکنش گرا | ریسپانسیو


 

آموزش طراحی سایت واکنش گرا | ریسپانسیو

 

طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت ارزان اگر می خواهید یک سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو داشته باشید باید ابتدا متا تگ port view را به سرویس سایت بیفزایید و پس از آن مدیا کوئری را به فایل css اضافه کنید.

طراحی سایت به روش واکنش گرا یا ریسپانسیو، باید به شکلی باشد که سایت در همه مانیتورها، تبلت ها و موبایل ها به یک شکل نمایش داده شوند که کاربر به اسکرول کردن احتیاجی نداشته باشد و به راحتی سایت را بررسی کند. برای اینکه یک سایت ریسپانسیو داشته باشید حتما نباید وقت زیادی صرف شود بلکه می توانید از فریم ورک های مطرح و معروف استفاده کنید. با این کار یک مرحله جلو خواهید افتاد.

کاربران برای دستیابی به صفحات اینترنت از نمایشگرهای مختلف و با ابعاد مختلف استفاده می کنند. به همین دلیل سایتی می تواند در حوزه وب موفق عمل کند که بتواند رضایت کاربران و مراجعه کنندگان را به دست آورد. یک سری از کاربران پس از ورود به سایت در صورتی که نتوانند مطالب سایت را به طور کامل و به راحتی مطالعه کنند ممکن است بلافاصله سایت را ترک کنند و وارد سایت دیگری شوند. با توجه به این موارد می توان گفت که طراحی سایت ریسپانسیو برای سایت ها امری ضروری می باشد.

 

مزایای طراحی سایت واکنش گرا

سازگاری صفحه طراحی سایت واکنش گرا با همه نمایشگرها در سایت های مختلف

نمایش سایت در طیف وسیع و گسترده ای از مرورگرها

رتبه و رنک بالا در گوگل

افزایش قدرت سئو

افزایش مراجعه کنندگان سایت

افزایش محبوبیت در بین موتورهای جستجو

 

برای چه دستگاه هایی می توانیم قالب طراحی کنیم؟

وب سایتی که طراحی می کنید باید به گونه ای باشد که در مانیتورها و گوشی های موبایل کامل نمایش داده شود و احتیاجی به اسکرول کردن نباشد. برای این کار باید سایز تمام دستگاه ها را داشته باشید. برای این کار بهتر است از فریم ورک های محبوب استفاده کنید زیرا توسعه دهندگان این فریم ورک ها همه چیز را به خوبی بررسی کرده اند و اندازه تمام وسایل الکترونیکی را ثبت کرده اند. مطالب دیگر در ارتباط با طراحی سایت خبری در سایت کاپ را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.