طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت سازگار با موبایل یک وب اپلیکیشن بلقوه است

طراحی و توسعه وب سایت و برنامه های کاربردی برای گوشی های هوشمند و تبلیت

تصاحب فرصت های موبایل

با توجه به آنچه آسان است به درک اهمیت داشتن یک نسخه تلفن همراه آماده، طراحی اینترنت اکسپلورر به ارائه تجربه مرور مطلوب حتی در دستگاه های تلفن همراه که دارای رزولوشن پایین تر در مقایسه با مانیتور کامپیوتر و یا لپ تاپ و اتصالات کندتر در مقایسه به خطوط ADSL سنتی است. آمار می گویند در مورد آن، که کاربران با دستگاه های تلفن همراه اغلب مجبور به ترک سایت های موبایل آماده است به دلیل تجربه ناوبری بد، تا که به از دست دادن مشتریان بالقوه یک اولویت به یک وب سایت سریع است دارای رابط پاسخگو .

آیا می دانید که در سال 2015 کاربران که با دستگاه های تلفن همراه میره اند کسانی که در ارتباط با رایانه های رومیزی فراتر رفته است؟ آیا شما همچنین می دانیم که کاربران تلفن همراه به مراتب بیشتر احتمال به خرید و که نه اتفاقی در سال 2015 بیش از 490 میلیون تراکنش کارت اعتباری با دستگاه های مانند آی فون اپل ساخته شده است؟ وب در حال حرکت است! شبکه در حال حاضر برای همه به لطف اتصالات 3G / 4G و انتشار دستگاه های نسل بعدی در دسترس و مقرون به صرفه. در اینترنت در واقع به طور پیوسته افزایش کاربران که استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها نه تنها به حرکت، بلکه به جستجو برای محصولات و یا خدمات و پس از آن به خرید.

طراحی سایت رسپانسیو تجربه کاربری موبایل خوشایند برای بازدید کنندگان دارد

اگر شما در حال حاضر یک وب سایت روی کامپیوتر دارند و می خواهند یک نسخه بهینه سازی شده برای کاربران تلفن همراه، ما در راز های کلیدی می توانید حل و فصل، در حال توسعه به سرعت و با قیمت های بسیار رقابتی، نسخه تلفن همراه آماده زیبا و قدرتمند، تا گرفتن گرافیک و طرح از سایت شما اصلی. و یا اگر شما در حال رفتن به یک وب سایت از ابتدا ما را به توسعه یک سایت پویا پاسخگو کامل، که سازگار به قطعنامه های مختلف از دستگاه های مختلف ارائه شده است. این راه حل ایده آل است و یک سرمایه گذاری جلو، به دنبال است.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط