طراحی تجربه کاربری

طراحی تجربه کاربری ، بازگشت دوباره کاربر به سایت

تجربه ای ساده و ایده آل پس از بازدید سایت

طراحی هماهنگ برای دستیابی به تجربه کاربری موفق

تجربه کاربری (UX) طراحی قطب نما ما در ایجاد حضور دیجیتال خود را است. ما را محصولات و یا خدمات خود را در سراسر در راه است که مردم احساس خوب به عنوان آنها با کسب و کار خود را درگیر. ما به شدت معتقدند که مردم خود را خوشحال است در مورد U و یا در مورد ما نیست؛ این همه در مورد UX.

علاوه بر طراحی مناسب رابط کاربری در بخش های مختلف سایت فرایند ها و نحوه تعامل با سایت نیز بایستی به بهترین شیوه طراحی گردد به طوری که کاربران با حداقل نیاز به آموزش فرایند های وب سایت طراحی شده را دنبال نمایند

مراحل کاری و نحوه طراحی تجربه کاربری

به طور طبیعی، شما نماینده خود مخاطبان خود را منحصر به فرد، خواستار شاهکارهای منحصر به فرد از طراحی تجربه کاربر. با این حال، رویکرد آژانس طراحی سایت کاپ شامل چهار مرحله ساختاری برای اطمینان از شادی کاربر بازدید مردم خود را حق بین چشم.

1. نیاز سنجی :   اول، ما نیاز به رسیدن به دانستن هر دیگر. درک جاه طلبی های خود و پیدا کردن زمینه های مشترک شخصی به کار از کلید را به هدف گذاری ابعاد پروژه و رسیدن به یک پیشنهاد است.

2. قاب :   در حال حاضر، ما اهداف کسب و کار خود را درک کنید. با هم، ما ایده های خود را قاب به یک برنامه منسجم و موثر، شامل توسعه شخصیت، روایت کاربر، و دیگر نقاط قطب نما UX ضروری است.

3. ساختن :   همانطور که ما برنامه های ما را به یک طراحی بصری بازیگران، ما شروع به آن را به زندگی. ما همیشه اطمینان حاصل شود برای راه اندازی پروژه خود را در دنباله ای از بخش های کوچکتر. این اجازه می دهد تا ما برای به دست آوردن بازخورد ارزشمند از کاربران واقعی در مراحل اولیه، اجرا بهبود انعطاف پذیر در پرواز است.

4. بهبود :   تجربه همیشه در جریان؛ کاربران تغییر توسط دوم، مناظر تغییر و رشد می کنند، و آینده همیشه حال حاضر در اینجا. طراحی امروز همیشه هدف را برای فرصت های فردا، پس بیایید ماندن تیز، اجازه دهید در تماس باشید - اجازه دهید تا یک گام جلوتر از آینده با هم.

5. راه اندازی   ایجاد کار برجسته بستگی به اعتماد متقابل ما و بینش ترکیب شده است. در طراحی سایت کاپ ، ما همکاری واقعی به عنوان کلیدی برای طراحی پروژه موفق در نظر بگیرند. اگر شما رویکرد ما تا کنون، پس از آن دریغ نکنید که گام اول و با ما تماس بگیرید.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط