توسعه سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا ابزاری است برای مدیریت سایت ، پورتال و یا سیستم تجارت الکترونیکی طراحی شده

CMS سفارشی و منبع باز

ما در آژانس طراحی سایت کاپ سفارشی CMS بر اساس نیازهای مشتری، در حال توسعه راه حل های موقت استدلال با توجه به نیازهای واقعی پروژه وب. در همان زمان داشتن تجربه بزرگ با منبع محبوب گسترش سیستم مدیریت محتوا، مانند وردپرس، جوملا، دروپال، داریم، و غیره. ما می توانیم سفارشی از همه نوع انجام و همچنین توسعه گردان، پلاگین و ویدجت. با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا در حالی که داشتن هیچ دانش فنی به وب سایت خود، و یا تجارت الکترونیک خود را در سایت خود، از تمام مدیریت را از طریق یک پایان دادن به عقب با یک رابط بصری، با گرافیک و توابع مشابه به یک صفحه کلمه ساده است.

دوست قادر به مدیریت و به روز رسانی هر زمانی که شما نیاز به محتوای وب سایت شما می شود؟ متاسفانه در بسیاری از موارد این عملیات است که ممکن است بدون مهارت های برنامه نویسی درست است، بنابراین هر گونه تغییر می تواند تنها با وب سایت آژانس یا مدیر وب سایت که سایت خود ایجاد شده است. این وابستگی به سوم معنی از دست دادن وقت و پول، اما خوشبختانه دیگر به لطف استفاده از یک CMS (سیستم مدیریت محتوا)، که یک پلت فرم مجهز به کنترل پنل است که اجازه می دهد تا شما به راحتی و به سرعت سازماندهی مورد نیاز روند ایجاد و ویرایش محتوای هر وب سایت است.

سیستم مدیریت محتوا به ویژه برای دولت از پورتال بزرگ، چند سایت و مجله اینترنتی، سایت های تجارت الکترونیک و وبلاگ ها، که با توجه به فرکانس به روز رسانی، نیاز به یک پلت فرم مدیریت چابک و کارآمد را برای بارگذاری کارآمد از بسیاری از مطالب عنوان توصیه می شود اخبار، پیشنهادات، محصولات، قیمت، و غیره.

CMS بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

علاوه بر ارائه یک محصول خاص با توجه به نیاز، ما نیز دید جنبه مراقبت، سیستم مدیریت محتوا در حال توسعه طراحی شده برای ایجاد وب سایت ها و صفحات وب 100٪ برای موتورهای جستجو بهینه شده است. با تشکر از این مراقبت از SEO، هر آیتم، محصول و یا صفحه ایجاد شده با سیستم مدیریت محتوا ساخته شده توسط راز های کلیدی، باید تمام الزامات به درستی نمایه می شود و به دست آوردن رتبه آلی خوب است.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط