تجزیه و تحلیل وب سایت

تجزیه و تحلیل وب سایت با روش E CRO

بهبوده تجربه کاربری سایت طراحی شده ، بهینه سازی عملکرد با توجه به معیار های طراحی رابط کاربری و بهبود نرخ جذب

بهبود عملکرد سایت شما

تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت یک رشته است که مسئول جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و آمار به درک عملکرد یک وب سایت است. تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت آگاهی است، چرا که اجازه می دهد تا شما را به درک رفتار بازدیدکنندگان به یک سایت، و برای اندازه گیری نتایج تولید شده توسط یک سرمایه گذاری در تبلیغات. بر اساس این تفاسیر ممکن است به مداخله بر این اساس برای ایجاد اصلاحات و تغییرات در کلید بهبودی وضعیت. یک وب سایت بدون تجزیه و تحلیل وب است بنابراین مانند یک قایق قایقرانی کورکورانه، عواقب آن می تواند به نمایش گذاشت!

این است که چرا همه توصیه ما این است که همیشه در تعریف استراتژیک KPI ها و معیارهای که ارائه آگاهی مطلق و شفافیت در خصوص عملکرد (نرخ تبدیل، هزینه در هر تبدیل و ROI) است. از طریق مشاوره استراتژیک، فنی و عملیاتی، ما توزیع تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت با ارزش افزوده بالا برای پروژه های وب از همه نوع. ما با ارائه گزارش و بینش کریستالی است که نشان دهنده یک ابزار مفید برای صاحبان کسب و کار و مدیران بازاریابی که نیاز به تصمیم گیری به رشد کسب و کار شرکت.

بهینه سازی نرخ تبدیل

Consulenza Web Analytics

اگر شما فکر می کنم شما یک چشم انداز روشن از کسب و کار آنلاین خود را ندارد و شما نیاز به حمایت برای درک آنچه کار می کند و چه کار نمی کند، ما را برای تجزیه و تحلیل وب مشاوره و نرخ تبدیل بهینه سازی است. شما در نهایت همه روشن است!

این چیزی است که ما می توانیم برای شما انجام:

  • پیدا کردن کاستی های وب سایت خود را در تجربه کاربر مقابل
  • شناسایی مسائل حیاتی در سطح محتوا و عناصر متقاعد کنید
  • برای مطمئن شوید که چه منابع ترافیک و تبدیل می کنیم
  • رفتار کاربر چک و تعامل کنید
  • تبدیل مسیر تجارت الکترونیک و معاملات
  • محاسبه ROI از تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین
  • ساده و بهینه سازی فرآیندهای تبدیل کنید
  • بهبود بازگشت سرمایه گذاری در تبلیغات

چرا آژانس طراحی سایت کاپ

ما به طور منظم در مقابل تجزیه و تحلیل وب سرمایه گذاری، هر دو از لحاظ شکل گیری تیم ما شرکت در کارگاه های آموزشی آموزش و پرورش و صنعت، و از طریق خرید ابزار و نرم افزار های مختلف در میان پیشرفته ترین در بازار است.
ما یک تخصص قوی در استفاده از گوگل آنالیز، که همچنین در کنار دیگر تجزیه و تحلیل وب ابزار قدرتمند کار می توانید نظر دقیق تر از طیف و خاص به عنوان مورد نیاز است.
ما همه چیز را اندازه گیری و ما همیشه همه چیز سوال، فعال فرآیندهای تست (تست تقسیم A / B و آزمون) و بهینه سازی ثابت، تولید یک بازگشت بهتر سرمایه گذاری و رشد کسب و کار مشتریان است.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط