بازاریابی ویدئویی

برقراری ارتباط با یک ویدئوی تصویری

داستان گویی بصری، طراحی گرافیک ، گرافیک متحرک

طراحی داستان شرکت شما در قالب یک انمیشن

داستان سرایی از طریق ویدئو نیز باید مطابق با ارزش ها و ویژگی های که تعریف تصویر عمومی خود را، به طوری که ما با شما را انتخاب کنید که عناصر برقراری ارتباط بصری و چه مفاهیمی را ملاک به منظور افزایش و یا نام تجاری خود را خدمات / محصولات خود را. راز های کلیدی متوجه ویدئو مناسب ترین را به نیازها و اهداف خود را، زیر هر مرحله از پروژه، از مفهوم به استوری بورد، از ایجاد تصاویر به تحقق حرکت های گرافیکی، از ویرایش ویدئو به پس از تولید با هدف به زندگی به یک محصول در هر جزئیات.

ایده های شکل دادن، به طور موثر آنها را در حال حاضر، آنها را به وضوح ارتباط برقرار در چند دقیقه: شما می توانید همه چیز را با یک ویدیو که نشان دهنده شرکت شما، محصولات و یا خدماتی که شما ارائه خود را انجام دهید. بازاریابی فیلم کلید سرویس مخفی که شما اجازه می دهد تا به صورت بصری پروژه های خود را در رفتار متقاعد و مختصر به از طریق ایجاد یک ارتباط عاطفی با کاربران است. داستان سرایی بصری یک ابزار فوق العاده به توضیح مفاهیم متقاعد کننده به تفصیل شرح داده، مدیریت به ترکیب تاثیر و کامل بودن اطلاعات است.

خدمات ما

Video Marketing & Motion Graphics>

بازاریابی فیلم است که در سازمانهای دولتی و خصوصی که نیاز به نیم فریبنده تاریخ، شرکت های خود و شروع یو پی اس که می خواهید برای انتقال یک پیام خاص و یا نیاز به ارائه ویدئو برای پروژه ها، نمایشگاه ها، وقایع، راه اندازی هدف قرار محصولات جدید، هر کسی که نیاز به خود را با مدرن، ابزار بصری جذاب حمایت می کنند.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط