اجرای پروژه تجارت الکترونیک

طراحی وب سایت و توسعه سایت های تجارت الکترونیک

طراحی و توسعه سایت هایی برای تجارت الکترونیک

مشاوره، توسعه و ترویج تجارت الکترونیکی

تجارت الکترونیکی است که در نتیجه سریعترین، ساده ترین و ارزان ترین راه برای شرکت های بزرگ و یا کسب و کارهای کوچک و متوسط که می خواهید برای افزایش فروش آنلاین در سطح ملی و بین المللی است. همه سایت های تجارت الکترونیک که تولید متضمن ثبات، امنیت و سهولت مدیریت. آنها از پلت فرم تجارت الکترونیک داریم و یا درود، میهمان فروشگاه ساخته شده، آنها باید یک اختصاصی لینوکس میزبانی وب، گواهینامه SSL برای خرید مطمئن و 100٪ SEO دوستانه، به منظور به دست آوردن رتبه آلی خوبی در موتورهای جستجو.

شما می خواهید به فروش آنلاین محصولات یا خدمات شرکت خود را؟ سپس آنچه شما نیاز دارید یک وب سایت برای تجارت الکترونیک، بهتر است به عنوان تجارت الکترونیک شناخته شده است! تجارت الکترونیکی یک فروشگاه مجازی است که اجازه می دهد تا شما را به فروش به هر گوشه ای از جهان، 24 ساعت 24، مدیریت خودکار فهرست کردن آیتم ها، سفارشات، پرداخت و رسید، تبلیغات ویژه، موجودی و پایه مشتری است. کاربران باید توانایی برای مشاهده محصولات خود را با تصاویر و توضیحات، سپس به خرید با روش های مختلف پرداخت و تنظیم یک آدرس حمل و نقل.

ویژگی های اصلی ما تجارت الکترونیک

هر تجارت الکترونیک توسط راز های کلیدی انجام بهترین از نظر زیبایی شناسی، فن آوری و کاربردی است.

sviluppo e-commerce

لیست ویژگی های پیشرفته:

 • طراحی سفارشی و رابط کاربری پاسخگو
 • پشتیبانی از تمام عناصر از سایت، محصولات، دسته ها، صفحات، عکس ها، و غیره.
 • بررسی محصولات طرف مشتری (به اعتدال)
 • تخفیف از طریق کد کوپن و یا شرایط خاص
 • خرید ناهارخوری کاربران ثبت نام شده، مهمان و ورود به اجتماعی
 • گریز متعدد پرداخت (کارت های اعتباری، پی پال، و غیره)
 • سرور اختصاصی با فایروال ها، گواهینامه های SSL و IP استاتیک
 • مدیریت انبار با سهام ورودی و به روز رسانی خودکار
 • ادغام با Google Analytics برای تبدیل ردیابی کنید
 • آماده برای یکپارچه سازی با CRM و مدیریت موجودی
 • بهینه سازی بهینه سازی برای نمایه سازی مناسب
 • آماده سازی اتوماسیون بازاریابی و ایمیل بازیابی رها چرخ دستی

طراحی سایت و بازاریابی کاملا سازگار با تجارت الکترونیک شما

یکی دیگر از کانال مهم که در آن ما تمرکز که از مقایسه قیمت و بازار، که می تواند حجم زیادی از کاربران احتمال زیاد به خرید حمل است. در میان بازیکنان اصلی در این زمینه ما با استفاده از Kelkoo، Shoppydoo، و همچنین جستجو در محصولات گوگل و آمازون، علاوه بر سایت های عمودی و مشخص تر بسته به مناطق صلاحیت مشتری. همه تبدیل و خرید از طریق تجزیه و تحلیل گوگل ردیابی، با راه اندازی ویژه ای در تجارت الکترونیک ردیابی و نظارت اهداف. این فرایند ثابت اندازه گیری و فعالیت های پس از آن از بهینه سازی نرخ تبدیل به ما اجازه رشد ROI (بازگشت سرمایه) از مشتریان است.

علاوه بر درمان بخشی از طراحی و توسعه، راز های کلیدی نیز فراهم می کند 360 ° مشاوره برای افزایش قابلیت مشاهده و خرید و فروش از سایت های تجارت الکترونیک، ضروری است اگر شما می خواهید برای رشد کسب و کار خود را. استراتژی بازاریابی ما این است که به طور عمده در 5 مشتری کانال کسب، و یا SEO، تبلیغات آنلاین با AdWords و تبلیغات فیس بوک، روابط عمومی دیجیتال، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل متمرکز شده است. درباره بازاریابی ایمیل ما قادر به ساختار بسیار سفارشی فرآیندهای اتوماسیون بازاریابی و عملکرد، تولید نتایج فوق العاده ای از نظر تا فروش، فروش متقابل و حفظ مشتری.

تماس با آژانس طراحی سایت کاپمن نسبت به دخيره سازي نام شرکت و ايميل در پايگاه اطلاعات آژانس طراحي سايت کاپ مشکلي ندارم

ارسال
در حال ارسال ...
ايميل شما اشتباه است
با تشکر پيغام شما با موفقيت ارسال شد

پروژه های مرتبط